%94
پیشنهاد(از 33 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصي بيماريهاي نوزادان، كودكان و نوجوانان

درمان رشد و نمو، تغذيه، بيماري هاي عفوني و تب زا، بيماريهاي گوارشي، بيماريهاي كليوي، آسم و آلرژي

همکاری با بيمارستان ارديبهشت شيراز

کد نظام پزشکی

96265

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، جنب بانک سپه ، ساختمان پارسیان ، طبقه 4

تلفن:07132360631

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا دیالمه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا دیالمه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%94
31 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی در زمان اخذ نوبت از سایت حتما نوع بیمه خود را انتخاب کنید. 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهرا دیالمه، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهرا دیالمه
دکتر زهرا دیالمه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا دیالمه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا دیالمه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا دیالمه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا دیالمه چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا دیالمه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دیالمه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا دیالمه کجا است؟
دکترزهرا دیالمه مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا دیالمه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا دیالمه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دیالمه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا دیالمه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا دیالمه متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا دیالمه چه زمانی است؟
دکتر زهرا دیالمه از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دیالمه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا دیالمه چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر زهرا دیالمه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا دیالمه 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا دیالمهدکترزهرا دیالمه dr zahra diyalameh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر زهرا دیالمه در شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، جنب بانک سپه ، ساختمان پارسیان ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا دیالمه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360631 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا دیالمه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا دیالمه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا دیالمه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا دیالمه متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا دیالمه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.