دکتر محمد جعفر امامی

دکتر محمد جعفر امامی

تخصص ارتوپدی

جراحی مفاصل شانه و لگن، ناهنجاری‌ مادرزادی اندام، جراحی تعویض مفاصل
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ جراحی مفاصل شانه و لگن- ناهنجاری مادرزادی اندام- جراحی تعویض مفاصل- بیماری های ارتوپدی کودکان

کد نظام پزشکی

۱۶۵۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز ، خیابان معدل ، تقاطع فلسطین، ساختمان 110 طبقه 6

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد جعفر امامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد جعفر امامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۱۰۰
۱۶ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل
ملاحظات
 • بیمارانی با مشکللات کمر و رباط زانو و گردن در مطب ویزیت نمی شوند.
 • معرفی نامه از پزشک متخصص الزامی می باشد . در غیر اینصورت در مطب ویزیت نمی شوند و بیمارانی با مشکلات کف پای صاف و پای پرانتزی در مطب ویزیت نمی شوند
 • بیمار محترم توجه داشته باشید که در صورت نداشتن پرونده پزشکی در مطب دکتر امامی، در مراجعه ی اول، لازم است مبلغی را بابت تشکیل پرونده به منشی پرداخت کنید. دکتر محمد جعفر امامی
دکتر محمد جعفر امامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد جعفر امامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد جعفر امامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد جعفر امامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر امامی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد جعفر امامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد جعفر امامی کجا است؟
دکتر محمد جعفر امامی 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد جعفر امامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد جعفر امامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر امامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد جعفر امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد جعفر امامی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد جعفر امامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد جعفر امامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر امامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد جعفر امامی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر محمد جعفر امامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد جعفر امامی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد جعفر امامیدکتر محمد جعفر امامی dr mohammad jafar emami از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمد جعفر امامی در شیراز ، خیابان معدل ، تقاطع فلسطین، ساختمان 110 طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد جعفر امامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337311 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد جعفر امامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد جعفر امامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد جعفر امامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد جعفر امامی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد جعفر امامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.