دکتر امیرپاشا هنرپیشه

دکتر امیرپاشا هنرپیشه

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

92216
%96
پیشنهاد(از 43 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرپاشا هنرپیشه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرپاشا هنرپیشه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 43 کاربر)

%96
41 کاربر از 43 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری بسیا باحوصله و بادقت ، خوش اخلاق

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با دقت بودند با وجود اینکه تقریبا نفرات آخر بودم ولی دکتر بسیار با حوصله و دقیق سونو انجام میدادن

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده دکتر با تجربه و با دقتی هستن عالین

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله و با دانش

نفس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

راضی نبودم...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرپاشا هنرپیشه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
شیراز - شیراز ، خیابان قصرالدشت ، سه راه خلدبرین ، جنب بیمارستان فرهمندفر ، ساختمان اکسیر ، واحد 203


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرپاشا هنرپیشه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرپاشا هنرپیشه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرپاشا هنرپیشه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرپاشا هنرپیشه چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرپاشا هنرپیشه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرپاشا هنرپیشه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرپاشا هنرپیشه کجا است؟
دکتر امیرپاشا هنرپیشه 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرپاشا هنرپیشه را ببینید.
+
آیا دکتر امیرپاشا هنرپیشه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرپاشا هنرپیشه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرپاشا هنرپیشه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرپاشا هنرپیشه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرپاشا هنرپیشه چه زمانی است؟
دکتر امیرپاشا هنرپیشه از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرپاشا هنرپیشه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرپاشا هنرپیشه چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر امیرپاشا هنرپیشه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرپاشا هنرپیشه 5 از 5 است.
درباره دکتر امیرپاشا هنرپیشه


دکتر امیرپاشا هنرپیشه dr amirpasha honarpisheh از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر امیرپاشا هنرپیشه در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، سه راه خلدبرین ، جنب بیمارستان فرهمندفر ، ساختمان اکسیر ، واحد 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرپاشا هنرپیشه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136277807 , 07136277802 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرپاشا هنرپیشه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرپاشا هنرپیشه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرپاشا هنرپیشه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرپاشا هنرپیشه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرپاشا هنرپیشه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.