دکتر محمد جواد زیبایی نژاد

دکتر محمد جواد زیبایی نژاد

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

آنژیوپلاستی، استنت و پیس میکر
شیراز

کد نظام پزشکی

25804
%91
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبه روی هتل پارس ، ساختمان 492 زند

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

افتخارات

- رییس مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی - استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شیراز - عضو انجمن قلب اروپا، آنژیولوژی آمریکا و انجمن قلب آمریکا - سردبیر مجله پزشکی ICRJ

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد جواد زیبایی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد جواد زیبایی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%91
19 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر باتجربه و نامبر وان هستند.

زلیخا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوب و بهترین در شیراز هستند.

فیروزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون پروفسور هستن و کارشون نیاز به تبلیغ نداره. ما خیلی از تشخیص فوق العادشون راضی بودیم پدرم انژیو انجام دادن ، همسرم هم تحت نظرشون هستن.

قمر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت از برخورد و اخلاق پزشک.

حشمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای بار اول خدمتشون رسیدم ان شاءالله که دستشان شفا بخش باشد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد جواد زیبایی نژاد


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد جواد زیبایی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد جواد زیبایی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد جواد زیبایی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد جواد زیبایی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد جواد زیبایی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد زیبایی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد جواد زیبایی نژاد کجا است؟
دکتر محمد جواد زیبایی نژاد 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد جواد زیبایی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر محمد جواد زیبایی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد زیبایی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد جواد زیبایی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد جواد زیبایی نژاد متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد جواد زیبایی نژاد چه زمانی است؟
دکتر محمد جواد زیبایی نژاد از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جواد زیبایی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد جواد زیبایی نژاد چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر محمد جواد زیبایی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد جواد زیبایی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد جواد زیبایی نژاددکتر محمد جواد زیبایی نژاد dr mohammad javad zibaeinezhad از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر محمد جواد زیبایی نژاد در شیراز ، خیابان زند ، روبه روی هتل پارس ، ساختمان 492 زند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد جواد زیبایی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09171177389,07132355751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد جواد زیبایی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد جواد زیبایی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد جواد زیبایی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد جواد زیبایی نژاد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد جواد زیبایی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.