دکتر ذبیح اله زارع

دکتر ذبیح اله زارع

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

126477

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار هفت تنان

آدرس:

شیراز، بلوار هفت تنان ، بلوار نیستان ، کوچه 54، جنب آزمایشگاه دکتر گنج کریمی، مرکز مشاوره ژنتیک و طب سنتی

تلفن:07137309526

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ذبیح اله زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ذبیح اله زارع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ذبیح اله زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ذبیح اله زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ذبیح اله زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ذبیح اله زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت ذبیح اله زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح اله زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ذبیح اله زارع کجا است؟
دکتر ذبیح اله زارع 1 مطب در مطب بلوار هفت تنان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ذبیح اله زارع را ببینید.
+
آیا دکتر ذبیح اله زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح اله زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ذبیح اله زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ذبیح اله زارع متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ذبیح اله زارع چه زمانی است؟
دکتر ذبیح اله زارع از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح اله زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ذبیح اله زارع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ذبیح اله زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ذبیح اله زارع 0 از 5 است.

درباره دکتر ذبیح اله زارعدکتر ذبیح اله زارع dr zabihollah zare از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر ذبیح اله زارع در شیراز، بلوار هفت تنان ، بلوار نیستان ، کوچه 54، جنب آزمایشگاه دکتر گنج کریمی، مرکز مشاوره ژنتیک و طب سنتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ذبیح اله زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137309526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ذبیح اله زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ذبیح اله زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ذبیح اله زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ذبیح اله زارع متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ذبیح اله زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.