دکتر محمدجعفر تمدن

دکتر محمدجعفر تمدن

تخصص ارتوپدی

شیراز
%97
پیشنهاد(از 33 کاربر)

کد نظام پزشکی

37123

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، کوچه شهید عباییان ، فرعی اول سمت چپ ، ساختمان نسرین ، طبقه 6 ،واحد 601

تلفن:07132361646

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدجعفر تمدن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدجعفر تمدن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%97
32 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدجعفر تمدن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدجعفر تمدن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدجعفر تمدن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدجعفر تمدن چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدجعفر تمدن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجعفر تمدن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدجعفر تمدن کجا است؟
دکترمحمدجعفر تمدن مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدجعفر تمدن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدجعفر تمدن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجعفر تمدن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدجعفر تمدن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدجعفر تمدن متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدجعفر تمدن چه زمانی است؟
دکتر محمدجعفر تمدن از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجعفر تمدن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدجعفر تمدن چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر محمدجعفر تمدن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدجعفر تمدن 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدجعفر تمدن



دکترمحمدجعفر تمدن dr mohammad javad tamaddon از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمدجعفر تمدن در شیراز ، خیابان زند ، کوچه شهید عباییان ، فرعی اول سمت چپ ، ساختمان نسرین ، طبقه 6 ،واحد 601 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدجعفر تمدن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132361646 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدجعفر تمدن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدجعفر تمدن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدجعفر تمدن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدجعفر تمدن متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدجعفر تمدن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.