دکتر سارا اکرام زاده

دکتر سارا اکرام زاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

105322
%94
پیشنهاد(از 50 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی روانپزشکی

درمان بیماریهای اعصاب و روان مانند افسردگی اضطراب، بیماریهای روان تنی که در آنها مشکلات اعصاب باعث ایجاد مشکلات و بیماریهای جسمی شده باشد.

همکاری با بیمارستان نمازی

آدرس اینستا: dr.sara.ekramzadeh@ 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 4 ، ساختمان پزشکی 88 ، طبقه 4

تلفن:07136473155

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • صدا و سیما
 • بانک سپه
 • ایرانیان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا اکرام زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا اکرام زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%94
47 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و با تجربه بودن

فرید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار دقیق، با حوصله و صبور. دارای تخصص و تجربه کافی.

سیاوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

نتیجه نگرفتم

نرجس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی هستم،خوش برخورد، به حرفها کاملا گوش داده و برای بیماران وقت میگذارند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سارا اکرام زاده
نوبت مطب خیابان ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 4 ، ساختمان پزشکی 88 ، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 27 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
20 دقیقه گفتگو180,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا اکرام زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا اکرام زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا اکرام زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا اکرام زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا اکرام زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اکرام زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا اکرام زاده کجا است؟
دکتر سارا اکرام زاده 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا اکرام زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سارا اکرام زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اکرام زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا اکرام زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا اکرام زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا اکرام زاده چه زمانی است؟
دکتر سارا اکرام زاده از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اکرام زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا اکرام زاده چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر سارا اکرام زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا اکرام زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا اکرام زادهدکتر سارا اکرام زاده dr sara ekramzadeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر سارا اکرام زاده در شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 4 ، ساختمان پزشکی 88 ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا اکرام زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا اکرام زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا اکرام زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا اکرام زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا اکرام زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا اکرام زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.