دکتر انسیه سرابی

دکتر انسیه سرابی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

75593
%91
پیشنهاد(از 44 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، حد فاصل 20 متری سینماسعدی و خیابان فلسطین، روبروی هتل پارس ، ساختمان پزشکی زند ، ساختمان جنوبی شماره 2 ، طبقه اول ، واحد 7

تلفن:07132301426

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

اطلاعات بیمارستان کوثر شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از زیر گذر شاهد، خیابان میرزای شیرازی شرقی، بیمارستان کوثر شیراز

تلفن:07136141000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر انسیه سرابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر انسیه سرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%91
40 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صبور و خوش برخورد

حسنی جان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار راضی هستم از خانم سرابی عالی هستند

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام. پزشکی با تجربه ومهربان

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر بسیار با دقت هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم تشکیل پرونده و فراموشی کامل مراحل درمانی عدم اطلاع یا توضیح کافی از بیماری و مراحل درمان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر انسیه سرابی
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، خیابان زند ، حد فاصل 20 متری سینماسعدی و خیابان فلسطین، روبروی هتل پارس ، ساختمان پزشکی زند ، ساختمان جنوبی شماره 2 ، طبقه اول ، واحد 7
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:15
نوبت بگیرید
نوبت مطب بیمارستان کوثر شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از زیر گذر شاهد، خیابان میرزای شیرازی شرقی، بیمارستان کوثر شیراز
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل120,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر انسیه سرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انسیه سرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انسیه سرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر انسیه سرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت انسیه سرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انسیه سرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر انسیه سرابی کجا است؟
دکتر انسیه سرابی 2 مطب در مطب خیابان زند و بیمارستان کوثر شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر انسیه سرابی را ببینید.
+
آیا دکتر انسیه سرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انسیه سرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر انسیه سرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انسیه سرابی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انسیه سرابی چه زمانی است؟
دکتر انسیه سرابی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر انسیه سرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انسیه سرابی چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر انسیه سرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انسیه سرابی 5 از 5 است.

درباره دکتر انسیه سرابیدکتر انسیه سرابی dr ensiyeh saraabi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر انسیه سرابی در شیراز ، خیابان زند ، حد فاصل 20 متری سینماسعدی و خیابان فلسطین، روبروی هتل پارس ، ساختمان پزشکی زند ، ساختمان جنوبی شماره 2 ، طبقه اول ، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انسیه سرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301426 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انسیه سرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انسیه سرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انسیه سرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انسیه سرابی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انسیه سرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.