دکتر محمدرضا صلاحی

دکتر محمدرضا صلاحی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

138551
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، نبش بلوار مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه 4، واحد 25

تلفن:07136273848

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا صلاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا صلاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام ایشان دکتر با سواد ، جدی در کار ، با اخلاق و با وجدان کاری هستن که بنده را با تجربه خود و با دلسوزی راهنمایی و بهترین تصمیم را برای بنده گرفتند و الحمدلله نتیجه بخش بود.

اصفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همه چی عالی،دکتر بااخلاق وباتجربه ودقیق وسریع

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا صلاحی
نوبت مطب خیابان قصردشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، نبش بلوار مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه 4، واحد 25
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا صلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا صلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا صلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا صلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا صلاحی کجا است؟
دکتر محمدرضا صلاحی 1 مطب در مطب خیابان قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا صلاحی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا صلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا صلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا صلاحی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا صلاحی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا صلاحی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا صلاحی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدرضا صلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا صلاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا صلاحیدکتر محمدرضا صلاحی dr mohammadreza salaahi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا صلاحی در شیراز ، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، نبش بلوار مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه 4، واحد 25 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا صلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136273848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا صلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا صلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا صلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا صلاحی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا صلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.