دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی محمد صالحی

دکتر علی محمد صالحی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

88181
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

سونوگرافی رایگان- کرایوتراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان خلدبرین

آدرس:

شیراز ، خیابان خلدبرین ، ساختمان خلدبرین ، طبقه دوم ، واحد 5

تلفن:07136272912

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی محمد صالحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمد صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر متبحر . محیط مطب تمیز .

مهشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صالحی دندانپزشکی ماهر، جوان، خوش برخورد و مودب می باشند که مطبی بسیار تمیز و مرتب دارند و بسیار متبحر هستند

اذین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه و تبحر بالای پزشک

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی محمد صالحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان خلدبرین
شیراز - شیراز ، خیابان خلدبرین ، ساختمان خلدبرین ، طبقه دوم ، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمد صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمد صالحی کجا است؟
دکتر علی محمد صالحی 1 مطب در مطب خیابان خلدبرین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی محمد صالحی را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمد صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمد صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد صالحی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد صالحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد صالحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد صالحی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی محمد صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد صالحی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی محمد صالحی


دکتر علی محمد صالحی dr ali mohammad salehi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر علی محمد صالحی در شیراز ، خیابان خلدبرین ، ساختمان خلدبرین ، طبقه دوم ، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136272912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد صالحی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.