دکتر مژگان قاسم زاده

دکتر مژگان قاسم زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

64883
%93
پیشنهاد(از 26 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، جنب بانک سپه ، ساختمان پارسیان ، طبقه 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان قاسم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان قاسم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%93
24 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی باحوصله ای هستند. اینقدر بگم که انگار با مادرم صحبت میکردم در این حد بهم ارامش دادند تشخیص هم عالی فوق العاده بود مثل بعضی دکترا اسمشون معروف نشده اما کارشون بهتر از خیلی معروفهاست.

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق ، با حوصله هستند

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عاااالی

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر خیلی خوب و باحوصله ای هستند و واقعا برای مریض وقت میذارن و تشخیصشون هم خیلی خوب است.

منا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر باحوصله و خوش اخلاقی هستند و فوق العاده تشخیص عالی داشتند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مژگان قاسم زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان قاسم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان قاسم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان قاسم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان قاسم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان قاسم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان قاسم زاده کجا است؟
دکتر مژگان قاسم زاده 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان قاسم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان قاسم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان قاسم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان قاسم زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان قاسم زاده چه زمانی است؟
دکتر مژگان قاسم زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان قاسم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان قاسم زاده چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر مژگان قاسم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان قاسم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان قاسم زادهدکتر مژگان قاسم زاده dr mozhgan ghasemzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مژگان قاسم زاده در شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، جنب بانک سپه ، ساختمان پارسیان ، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان قاسم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360624,07132360625 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان قاسم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان قاسم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان قاسم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان قاسم زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان قاسم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.