%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

 دارای بورد تخصصی ارولوژی، دوره تکمیلی ساکرال نورومدولاسیون (تحریک الکتریکی نخاع ) در درمان بی اختیاری ادرار و بیماران ضایعه 

نخاعی از آلمان، عضو انجمن ارولوژی اروپا

سنگ کلیه، تومورهای کلیه مثانه و پروستات، بزرگی خوش خیم پروستات، بی اختیاری ادرار و شب ادراری، نازایی، اختلال نعوظ و زود 

انزالی، درمان زگیل تناسلی و عفونت های مقاربتی، اختلالات مادرزادی دستگاه ادراری- تناسلی کودکان مانند تنگی لگنچه برگشت ادرار بیضه 

نزول نکرده و هیپوسپادیاس

در مطبسیستوسکوپی، کرایوتراپی برای درمان زگیل های تناسلی، سونوگرافی و نوار ادرار انجام میشود

همکاری با بیمارستان خصوصی مرکزی شیراز بیمارستان خصوصی شهریار کلینیک قائم در مرودشت بیمارستان مطهری مرودشت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

مرودشت ، خیابان انقلاب ، خیابان کاووسی (روبروی آزمایشگاه بخشنده رو)، ساختمان نور (ساختمان دکتر عبدالهی) ، طبقه سوم

تلفن:09014788830

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا محمدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا محمدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب و بی نظیر.

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سبزعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی بسیار خوب با تجربه راضی‌ام ازشون چون با حوصله کامل انجام وظیفه می‌کنن

جمال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا به نتیجه رسیدم از معالجه دکتر

رایان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با حوصله و باسواد. در درمان بیماری نتیجه خوبی گرفتم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا محمدیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا محمدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا محمدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا محمدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا محمدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا محمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محمدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا محمدیان کجا است؟
دکتر رضا محمدیان 1 مطب در مطب خیابان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا محمدیان را ببینید.
+
آیا دکتر رضا محمدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا محمدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا محمدیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا محمدیان چه زمانی است؟
دکتر رضا محمدیان از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محمدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا محمدیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر رضا محمدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا محمدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا محمدیاندکتر رضا محمدیان dr reza mohammadiyan از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مرودشت هستند. مطب دکتر رضا محمدیان در مرودشت ، خیابان انقلاب ، خیابان کاووسی (روبروی آزمایشگاه بخشنده رو)، ساختمان نور (ساختمان دکتر عبدالهی) ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا محمدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014788830 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا محمدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا محمدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا محمدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا محمدیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا محمدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.