دکتر هایده سربی اکبری

دکتر هایده سربی اکبری

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

76217

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، خیابان معالی آباد، بعد از 35متری دوستان ، ساختمان اهورا ، طبقه اول ، واحد 12

تلفن:07136341410

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هایده سربی اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هایده سربی اکبریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هایده سربی اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هایده سربی اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هایده سربی اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هایده سربی اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت هایده سربی اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هایده سربی اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هایده سربی اکبری کجا است؟
دکتر هایده سربی اکبری 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هایده سربی اکبری را ببینید.
+
آیا دکتر هایده سربی اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هایده سربی اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هایده سربی اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هایده سربی اکبری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هایده سربی اکبری چه زمانی است؟
دکتر هایده سربی اکبری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هایده سربی اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هایده سربی اکبری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هایده سربی اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هایده سربی اکبری 0 از 5 است.

درباره دکتر هایده سربی اکبریدکتر هایده سربی اکبری dr haydeh sorbi akbari از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر هایده سربی اکبری در شیراز ، خیابان معالی آباد، بعد از 35متری دوستان ، ساختمان اهورا ، طبقه اول ، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هایده سربی اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هایده سربی اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هایده سربی اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هایده سربی اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هایده سربی اکبری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هایده سربی اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.