%۹۳
پیشنهاد(از ۱۶۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماریهای گوارشی و کبدی، تمام مشکلات مربوط به معده و روده و مری و لوزالمعده و کبد و مجاری صفراوی

در مطب آندوسکوپی، کولونوسکوپی، فیبرو اسکن کبد انجام می شود

کد نظام پزشکی

۷۵۴۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبرو دانشکده مهندسی، ساختمان پزشکی یاس، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر کتایون همایون بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۶۳ کاربر)

%۹۳
۱۵۰ کاربر از ۱۶۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

توجه نمایید ساعت تعیین شده ساعت حضور شما در مطب می باشد وزمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد.خواهشمندیم صبور باشید.

فیبرواسکن در مطب انجام می شود.

بیماران زیر 18 سال پذیرش نمیشوند .

دکتر کتایون همایون
دکتر کتایون همایون

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون همایون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون همایون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون همایون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون همایون چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون همایون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون همایون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون همایون کجا است؟
دکتر کتایون همایون 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کتایون همایون، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون همایون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون همایون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون همایون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون همایون متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون همایون چه زمانی است؟
دکتر کتایون همایون از روز سه شنبه 1 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون همایون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون همایون چقدر است؟
تا کنون 163 نفر به دکتر کتایون همایون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون همایون 5 از 5 است.

درباره دکتر کتایون همایون

دکتر کتایون همایون dr katayoun homayoun از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر کتایون همایون در شیراز، خیابان زند، روبرو دانشکده مهندسی، ساختمان پزشکی یاس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون همایون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132308920,07132309822 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون همایون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون همایون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون همایون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون همایون تخصص داخلی ، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون همایون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.