دکتر کتایون همایون

دکتر کتایون همایون

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

شیراز

کد نظام پزشکی

75447
%91
پیشنهاد(از 198 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان بیماریهای گوارشی و کبدی، تمام مشکلات مربوط به معده و روده و مری و لوزالمعده و کبد و مجاری صفراوی

در مطب آندوسکوپی، کولونوسکوپی، فیبرو اسکن کبد انجام می شود

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبرو دانشکده مهندسی، ساختمان پزشکی یاس، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کتایون همایون را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کتایون همایون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 198 کاربر)

%91
180 کاربر از 198 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  46 نفر
 • 15-45 دقیقه
  72 نفر
 • 45-90 دقیقه
  43 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  37 نفر

نظرات

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی وقت میزارن و با تجربه هستند.

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

توصیه نمی کنم...

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با حوصله و با سواد ممنونم از خانم دکتر

سجاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق هستند چندین سال پیش پزشک خانم من در بوشهر بودند و مرتب تحت نظر ایشان بود و بسیار عالی بودند. خدا خیرشون بده. هرکجا هستند براشون آرزوی موفقیت داریم.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده تشخیص عالی بنده اندوسکوپی و کولونوسکوپی شدم کارشون عالی هست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کتایون همایونسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون همایون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون همایون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون همایون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون همایون چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون همایون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون همایون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون همایون کجا است؟
دکتر کتایون همایون 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کتایون همایون را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون همایون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون همایون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون همایون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون همایون متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون همایون چه زمانی است؟
دکتر کتایون همایون از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون همایون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون همایون چقدر است؟
تا کنون 198 نفر به دکتر کتایون همایون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون همایون 5 از 5 است.

درباره دکتر کتایون همایوندکتر کتایون همایون dr katayoun homayoun از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر کتایون همایون در شیراز، خیابان زند، روبرو دانشکده مهندسی، ساختمان پزشکی یاس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون همایون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132308920 , 07132309822 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون همایون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون همایون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون همایون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون همایون متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون همایون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.