دکتر فرداد اجتهادی

دکتر فرداد اجتهادی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

مجاری صفراوی و پیوند
شیراز

کد نظام پزشکی

81788
%89
پیشنهاد(از 51 کاربر)

درباره‌پزشک

اندوسکوپی، کولونوسکوپی، اندوسکوپی روده کوچک، کپسول اندوسکوپی، E.R.C.P، بیماری های کبد و صفراوی، کبد چرب، نارسایی کبد و پیوند

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شهید جمالی، پارکینگ طبقاتی مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه 4، واحد 17

تلفن:07136472826

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرداد اجتهادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرداد اجتهادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%89
45 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

سبحان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

اورنگ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب عالی/ دکتر اجتهادی و منشی ایشون عااالی بود و همه چی خوب بود. از همه عزیزان تشکر و قدردانی میکنم. خصوصا دکترِتو

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی،درجه یک، دارای تجربه متخصص حاذق

جمشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرداد اجتهادی
نوبت مطب ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شهید جمالی، پارکینگ طبقاتی مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه 4، واحد 17
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرداد اجتهادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرداد اجتهادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرداد اجتهادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرداد اجتهادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرداد اجتهادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرداد اجتهادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرداد اجتهادی کجا است؟
دکتر فرداد اجتهادی 1 مطب در ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرداد اجتهادی را ببینید.
+
آیا دکتر فرداد اجتهادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرداد اجتهادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرداد اجتهادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرداد اجتهادی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرداد اجتهادی چه زمانی است؟
دکتر فرداد اجتهادی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرداد اجتهادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرداد اجتهادی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر فرداد اجتهادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرداد اجتهادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرداد اجتهادیدکتر فرداد اجتهادی dr fardad ejtehadi از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر فرداد اجتهادی در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شهید جمالی، پارکینگ طبقاتی مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرداد اجتهادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472826 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرداد اجتهادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرداد اجتهادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرداد اجتهادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرداد اجتهادی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرداد اجتهادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.