دکتر مریم فاضل

دکتر مریم فاضل

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

52636

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات بلوار پیروزی

آدرس:

مشهد ،بلوار پیروزی ،بین 8 و 10 ،جنب داروخانه دکتر عطاران

تلفن:05138797576

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم فاضل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم فاضل
نوبت مطب بلوار پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،بلوار پیروزی ،بین 8 و 10 ،جنب داروخانه دکتر عطاران
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم فاضل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم فاضل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم فاضل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم فاضل چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم فاضل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فاضل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم فاضل کجا است؟
دکتر مریم فاضل 1 مطب در بلوار پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم فاضل را ببینید.
+
آیا دکتر مریم فاضل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فاضل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم فاضل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم فاضل متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم فاضل چه زمانی است؟
دکتر مریم فاضل از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فاضل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم فاضل چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم فاضل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم فاضل 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم فاضلدکتر مریم فاضل dr maryam fazel از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر مریم فاضل در مشهد ،بلوار پیروزی ،بین 8 و 10 ،جنب داروخانه دکتر عطاران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم فاضل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138797576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم فاضل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم فاضل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم فاضل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم فاضل متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم فاضل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.