دکتر محمد طاهر تجویدی

دکتر محمد طاهر تجویدی

تخصص چشم پزشکی

مشهد

کد نظام پزشکی

49905

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف 5، ساختمان پزشکان بهار، طبقه 3

تلفن:05138447256

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد طاهر تجویدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد طاهر تجویدی
نوبت مطب خیابان احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف 5، ساختمان پزشکان بهار، طبقه 3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد طاهر تجویدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد طاهر تجویدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد طاهر تجویدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد طاهر تجویدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد طاهر تجویدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهر تجویدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد طاهر تجویدی کجا است؟
دکتر محمد طاهر تجویدی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد طاهر تجویدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد طاهر تجویدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهر تجویدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد طاهر تجویدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد طاهر تجویدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد طاهر تجویدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد طاهر تجویدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهر تجویدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد طاهر تجویدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد طاهر تجویدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد طاهر تجویدی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد طاهر تجویدیدکتر محمد طاهر تجویدی dr mohammad taher tajvidi از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر محمد طاهر تجویدی در مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف 5، ساختمان پزشکان بهار، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد طاهر تجویدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138447256 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد طاهر تجویدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد طاهر تجویدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد طاهر تجویدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد طاهر تجویدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد طاهر تجویدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.