زلیخا رییسی پور

زلیخا رییسی پور

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره خانواده
بندرعباس

کد نظام پزشکی

9472
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب رسالت شمالی

آدرس:

بندرعباس، رسالت شمالی، حدفاصل فلکه صادقیه و پل رسالت، کوچه رسالت ۹، ساختمان سپاهان، طبقه ۲، واحد ۲

تلفن:09120706724

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زلیخا رییسی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زلیخا رییسی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از زلیخا رییسی پور
نوبت مطب رسالت شمالی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، رسالت شمالی، حدفاصل فلکه صادقیه و پل رسالت، کوچه رسالت ۹، ساختمان سپاهان، طبقه ۲، واحد ۲
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زلیخا رییسی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زلیخا رییسی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زلیخا رییسی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زلیخا رییسی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زلیخا رییسی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زلیخا رییسی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زلیخا رییسی پور کجا است؟
دکتر زلیخا رییسی پور 1 مطب در مطب رسالت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زلیخا رییسی پور را ببینید.
+
آیا زلیخا رییسی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زلیخا رییسی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زلیخا رییسی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زلیخا رییسی پور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زلیخا رییسی پور چه زمانی است؟
دکتر زلیخا رییسی پور از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زلیخا رییسی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زلیخا رییسی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به زلیخا رییسی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی زلیخا رییسی پور 0 از 5 است.

درباره زلیخا رییسی پوردکتر زلیخا رییسی پور zoleikha reisi pur از دکترهای متخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب زلیخا رییسی پور در بندرعباس، رسالت شمالی، حدفاصل فلکه صادقیه و پل رسالت، کوچه رسالت ۹، ساختمان سپاهان، طبقه ۲، واحد ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زلیخا رییسی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120706724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زلیخا رییسی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زلیخا رییسی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زلیخا رییسی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زلیخا رییسی پور متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زلیخا رییسی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.