دکتر غزال ایزدپناه

دکتر غزال ایزدپناه

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

78368

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار پیروزی

آدرس:

مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 76 و میدان لادن، پلاک 53

تلفن:05138652694

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غزال ایزدپناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غزال ایزدپناه
نوبت مطب بلوار پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 76 و میدان لادن، پلاک 53
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غزال ایزدپناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غزال ایزدپناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غزال ایزدپناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غزال ایزدپناه چقدر است؟
هزینه ویزیت غزال ایزدپناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزال ایزدپناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غزال ایزدپناه کجا است؟
دکتر غزال ایزدپناه 1 مطب در مطب بلوار پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غزال ایزدپناه را ببینید.
+
آیا دکتر غزال ایزدپناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غزال ایزدپناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غزال ایزدپناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غزال ایزدپناه متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غزال ایزدپناه چه زمانی است؟
دکتر غزال ایزدپناه از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غزال ایزدپناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غزال ایزدپناه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غزال ایزدپناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غزال ایزدپناه 0 از 5 است.

درباره دکتر غزال ایزدپناهدکتر غزال ایزدپناه dr ghazal izadpanah از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر غزال ایزدپناه در مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 76 و میدان لادن، پلاک 53 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غزال ایزدپناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138652694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غزال ایزدپناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غزال ایزدپناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غزال ایزدپناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غزال ایزدپناه متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غزال ایزدپناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.