مریم صرافان

مریم صرافان

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره خانواده
اصفهان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

34010

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان سجاد

آدرس:

اصفهان، خیابان سجاد، مرکز مشاوره رویش مهر

تلفن:03136635211

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی بیمارستان شریعتی، بن بست کسایی، پلاک ۸۸، مرکز مشاوره راه عشق

تلفن:03136243360

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • ایثارگران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم صرافان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم صرافان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سجاد
مطب خیابان شریعتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مریم صرافان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مریم صرافان
مریم صرافان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم صرافان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم صرافان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم صرافان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم صرافان چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم صرافان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم صرافان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم صرافان کجا است؟
دکترمریم صرافان مطب خیابان سجاد و مطب خیابان شریعتی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم صرافان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم صرافان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صرافان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم صرافان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم صرافان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم صرافان چه زمانی است؟
دکتر مریم صرافان از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم صرافان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم صرافان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مریم صرافان رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم صرافان 5 از 5 است.

درباره مریم صرافاندکترمریم صرافان maryam sarafan از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب مریم صرافان در اصفهان، خیابان سجاد، مرکز مشاوره رویش مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم صرافان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136635211 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم صرافان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم صرافان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم صرافان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم صرافان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم صرافان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.