فاطمه لزوی

فاطمه لزوی

کارشناس تغذیه

بابل

کد نظام پزشکی

ت-3010

درباره‌پزشک

مطب مجهز به دستگاه لاغری، رژیم مخصوص بیماران کلیوی، دیالیزی، قلبی، دیابت بارداری، رژیم کاهش و افزایش وزن

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان سرگرد قاسمی

آدرس:

بابل، خیابان سرگرد قاسمی، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، ساختمان بهزاد، طبقه ۲

تلفن:01132255576

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه لزوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از فاطمه لزوی
نوبت مطب خیابان سرگرد قاسمی
رزرو آنلاین نوبت
بابل - بابل، خیابان سرگرد قاسمی، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، ساختمان بهزاد، طبقه ۲
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه لزوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه لزوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه لزوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه لزوی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه لزوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه لزوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه لزوی کجا است؟
دکتر فاطمه لزوی 1 مطب در مطب خیابان سرگرد قاسمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه لزوی را ببینید.
+
آیا فاطمه لزوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه لزوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه لزوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه لزوی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه لزوی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه لزوی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه لزوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه لزوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه لزوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه لزوی 0 از 5 است.

درباره فاطمه لزویدکتر فاطمه لزوی fatemeh lazavi از دکترهای متخصص تغذیه بابل هستند. مطب فاطمه لزوی در بابل، خیابان سرگرد قاسمی، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، ساختمان بهزاد، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه لزوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01132255576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه لزوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه لزوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه لزوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه لزوی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه لزوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.