دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی

دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی

تخصص گوش، حلق و بینی

مشهد

کد نظام پزشکی

30402
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، بین گلریز و خیام، ساختمان نگین، طبقه 2

تلفن:05137676204

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق وباخلاق وجنتلمن ویزیت عالی درمان عالی اخلاق عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی
نوبت مطب بلوار سجاد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار سجاد، بین گلریز و خیام، ساختمان نگین، طبقه 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن حسینی خواه منشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی کجا است؟
دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن حسینی خواه منشادیدکتر سید حسن حسینی خواه منشادی dr hasan hoseinikhah manshadi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی در مشهد، بلوار سجاد، بین گلریز و خیام، ساختمان نگین، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137676204 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن حسینی خواه منشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.