دکتر سارا دفاعی

دکتر سارا دفاعی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شهریار

کد نظام پزشکی

128673
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا دفاعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا دفاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محدثه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و باتجربه ای هستند و باجون و دل به مشکل بیمار گوش میدنو بهترین روش درمان رو پیشنهاد میکنند عالی هستند

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر عالی هستن من که بی نهایت راضیم و تشخیص درست و بسیار با حوصله ❤️

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند. ومن از رفتار و برخوردشون هم خیلی راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سارا دفاعی
نوبت مطب شهریار
رزرو آنلاین نوبت
شهریار - شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، جنب بانک ملی، کوچه پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان مرکزی شماره 2
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا دفاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا دفاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا دفاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا دفاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا دفاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا دفاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا دفاعی کجا است؟
دکتر سارا دفاعی 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا دفاعی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا دفاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا دفاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا دفاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا دفاعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا دفاعی چه زمانی است؟
دکتر سارا دفاعی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا دفاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا دفاعی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سارا دفاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا دفاعی 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا دفاعیدکتر سارا دفاعی dr sara defaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شهریار هستند. مطب دکتر سارا دفاعی در شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، جنب بانک ملی، کوچه پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان مرکزی شماره 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا دفاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165229375 , 09019208182 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا دفاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا دفاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا دفاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا دفاعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا دفاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.