دکتر علی اخوان

دکتر علی اخوان

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

131123
%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی عمومی و زیبایی

عضو جامعه جراحان ایران

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

خدمات تخصصی و درمانی شامل جراحی ها در دو زمینه اصلی انجام میشود :

جراحی درمانی : شامل جراحی های گردن و تیروئید و قفسه سینه و پستان و غدد و سیستم گوارش و اندام ها مثل انواع سرطان ها و بیماری های مری و معده و روده بزرگ و کوچک و نیز بیماریهای مقعدی از جمله فیشر (شقاق) و هموروئید (بواسیر) و جراحی های کبد و کیسه صفرا و سرطان تیدوئید و پاراتیروئید و آدرنال و پستان و ترمیم جدار شکم و ترمیم انواع هرنی و فتق ها و توده و تومور های پوستی و بیماریهای جدار شکم و جراحی عروق و بافت نرم و عضلات اندامها و تعبیه انواع کاتتر های عروقی جهت دیالیز (پرمیکت و شالدون) و جراحی های لاپاروسکوپی و لیزر

جراحی های تیروئید و تومورها و سرطان ها و کیست مویی و همورویید (بواسیر) و فیشر ( شقاق) به وسیله لیزر امواج الکترونی و الکترومغناطیس انجام می شود و در بعضی موارد این عمل ها در مطب انجام میشود

جراحی زیبایی : شامل لیپوماتیک کامل بدن ۳۶۰ درجه که شامل کامل تنه و پشت و پهلو ها و شکم با دستگاه لیپوست رباتیک و تزریق چربی به نواحی دیگر و جراحی پستان مانند لیفت پستان ها و کوچک کردن پستان ها (ماموپلاستی )و جراحی های شکم مانند ابدمینوپلاستی و لیفت شکم و بازسازی جدار شکم و جراحی های زیباسازی بازو ها و لیفت بازو ها ( براکیوپلاستی ) و جراحی زیبایی های پلک ها (بلفاروپلاستی) و تزریق بوتاکس و فیلر و ژل و کلاژن سازی پوست

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8

تلفن:09917617335

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اخوان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اخوان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی نبودم

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و خوش برخورد و بار علمی بالا

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای لیفت سینه مراجعه کردم، راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اخوان
نوبت مطب دروازه شیراز
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 15:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اخوان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اخوان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اخوان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اخوان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اخوان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اخوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اخوان کجا است؟
دکتر علی اخوان 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اخوان را ببینید.
+
آیا دکتر علی اخوان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اخوان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اخوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اخوان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اخوان چه زمانی است؟
دکتر علی اخوان از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اخوان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اخوان چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر علی اخوان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اخوان 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اخواندکتر علی اخوان dr ali akhavan از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر علی اخوان در اصفهان، دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، ساختمان فراز، طبقه اول، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اخوان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09917617335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اخوان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اخوان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اخوان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اخوان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اخوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.