دکتر صادق حبیبی

دکتر صادق حبیبی

تخصص جراحی عمومی

ارومیه

کد نظام پزشکی

40291
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام عمل های سرپایی، عمل های زیبایی محدود مانند تزریق چربی صورت و لیپوماتیک قسمتی از بدن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ژابیز، ساختمان ماندگار، طبقه 2، واحد 201

تلفن:04433439252

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صادق حبیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صادق حبیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از ایشان رضایت دارم. از قبل می‌شناسیم ایشون رو.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بنظر من اخلاق مداری اولین شرط یک پزشک حاذق وتوانا می باشد. اقای دکتر ازاین مزایا برخوردار بودند.خیلی باحوصله و مودبانه به تمامی سوالات من پاسخگو بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر صادق حبیبی
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ژابیز، ساختمان ماندگار، طبقه 2، واحد 201
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صادق حبیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صادق حبیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صادق حبیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صادق حبیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت صادق حبیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صادق حبیبی کجا است؟
دکتر صادق حبیبی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صادق حبیبی را ببینید.
+
آیا دکتر صادق حبیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صادق حبیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صادق حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صادق حبیبی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صادق حبیبی چه زمانی است؟
دکتر صادق حبیبی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق حبیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صادق حبیبی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر صادق حبیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صادق حبیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر صادق حبیبیدکتر صادق حبیبی dr sadegh habibi از دکترهای متخصص جراحی عمومی ارومیه هستند. مطب دکتر صادق حبیبی در ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ژابیز، ساختمان ماندگار، طبقه 2، واحد 201 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صادق حبیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433439252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صادق حبیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صادق حبیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صادق حبیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صادق حبیبی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صادق حبیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.