دکتر لیلا تقی پور ثانی

دکتر لیلا تقی پور ثانی

تخصص قلب و عروق

ارومیه

کد نظام پزشکی

85544
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام نوارقلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش

همکاری با بیمارستان عارفیان، امید و کلیه بیمارستان های خصوصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ژابیز، ساختمان ماندگار، طبقه 3، واحد 301

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا تقی پور ثانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا تقی پور ثانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و با حوصله و با درایت فوق العاده

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

توجه کافی به بیمار

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلا تقی پور ثانی
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ژابیز، ساختمان ماندگار، طبقه 3، واحد 301
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا تقی پور ثانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا تقی پور ثانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا تقی پور ثانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا تقی پور ثانی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا تقی پور ثانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا تقی پور ثانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا تقی پور ثانی کجا است؟
دکتر لیلا تقی پور ثانی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا تقی پور ثانی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا تقی پور ثانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا تقی پور ثانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا تقی پور ثانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا تقی پور ثانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا تقی پور ثانی چه زمانی است؟
دکتر لیلا تقی پور ثانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا تقی پور ثانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا تقی پور ثانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر لیلا تقی پور ثانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا تقی پور ثانی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا تقی پور ثانیدکتر لیلا تقی پور ثانی dr leila taghipour sani از دکترهای متخصص قلب و عروق ارومیه هستند. مطب دکتر لیلا تقی پور ثانی در ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ژابیز، ساختمان ماندگار، طبقه 3، واحد 301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا تقی پور ثانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433439652 , 04433439651 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا تقی پور ثانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا تقی پور ثانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا تقی پور ثانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا تقی پور ثانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا تقی پور ثانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.