دکتر مهدی مدنی فرد

دکتر مهدی مدنی فرد

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

22394
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات سناباد

آدرس:

مشهد ،سناباد ،خیابان ابن سینا ،روبروی البسکو ،پشت فضای سبز ،کلینیک اندیشه و رفتار

تلفن:05138418626

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی مدنی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی مدنی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام برای مشکلات فردی مراجعه کردم بسیار خوش اخلاق هستند و خوش برخورد آدم باهاشون احساس راحتی میکنه و راحت میتونه حرف شو بهشون منتقل کنه حتما اقای مدنی فرد رو انتخاب و معرفی میکنم برای کسانی که دنبال یک روانشناس عالی میگردند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی مدنی فرد
نوبت مطب سناباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،سناباد ،خیابان ابن سینا ،روبروی البسکو ،پشت فضای سبز ،کلینیک اندیشه و رفتار
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی مدنی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی مدنی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی مدنی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی مدنی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی مدنی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مدنی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی مدنی فرد کجا است؟
دکتر مهدی مدنی فرد 1 مطب در سناباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی مدنی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی مدنی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مدنی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی مدنی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی مدنی فرد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی مدنی فرد چه زمانی است؟
دکتر مهدی مدنی فرد از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مدنی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی مدنی فرد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهدی مدنی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی مدنی فرد 3 از 5 است.

درباره دکتر مهدی مدنی فرددکتر مهدی مدنی فرد dr mehdi madanifard از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر مهدی مدنی فرد در مشهد ،سناباد ،خیابان ابن سینا ،روبروی البسکو ،پشت فضای سبز ،کلینیک اندیشه و رفتار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی مدنی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138418626 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی مدنی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی مدنی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی مدنی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی مدنی فرد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی مدنی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.