دکتر سارا منصوریان

دکتر سارا منصوریان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

74842
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا منصوریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا منصوریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فخری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سارا منصوریان
نوبت مطب بلوار سجاد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار سجاد، بین گلریز و خیام، ساختمان نگین، طبقه 3
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا منصوریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا منصوریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا منصوریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا منصوریان چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا منصوریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا منصوریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا منصوریان کجا است؟
دکتر سارا منصوریان 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا منصوریان را ببینید.
+
آیا دکتر سارا منصوریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا منصوریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا منصوریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا منصوریان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا منصوریان چه زمانی است؟
دکتر سارا منصوریان از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا منصوریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا منصوریان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا منصوریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا منصوریان 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا منصوریاندکتر سارا منصوریان dr sara mansourian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر سارا منصوریان در مشهد، بلوار سجاد، بین گلریز و خیام، ساختمان نگین، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا منصوریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137676211 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا منصوریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا منصوریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا منصوریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا منصوریان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا منصوریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.