دکتر مهسا نصیرزاده

دکتر مهسا نصیرزاده

تخصص داخلی

کازرون

کد نظام پزشکی

105839

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان پزشکان، طبقه سوم

تلفن:07142228394

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا نصیرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا نصیرزاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سلمان فارسی
کازرون - کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان پزشکان، طبقه سوم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو40,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا نصیرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا نصیرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا نصیرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا نصیرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا نصیرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نصیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا نصیرزاده کجا است؟
دکتر مهسا نصیرزاده 1 مطب در مطب خیابان سلمان فارسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا نصیرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا نصیرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نصیرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا نصیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا نصیرزاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا نصیرزاده چه زمانی است؟
دکتر مهسا نصیرزاده از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نصیرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا نصیرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا نصیرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا نصیرزاده 0 از 5 است.
درباره دکتر مهسا نصیرزاده


دکتر مهسا نصیرزاده dr mahsa nasir zade از دکترهای متخصص داخلی کازرون هستند. مطب دکتر مهسا نصیرزاده در کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان پزشکان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا نصیرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142228394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا نصیرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا نصیرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا نصیرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا نصیرزاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا نصیرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.