دکتر فاطمه قاضی

دکتر فاطمه قاضی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

94510
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه قاضی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه قاضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوب و خوش برخوردی بودند. برای اولین بار رفتم ازمایش و سونو واسه قبل از بارداری نوشتند خیلی هم با حوصله جواب میدادند ،عااالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه قاضی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهران
تهران - تهران، شهران شمالی، بالاتر از فلکه دوم شهران، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان محمد، طبقه دوم واحد 26


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه قاضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه قاضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه قاضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه قاضی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه قاضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قاضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه قاضی کجا است؟
دکتر فاطمه قاضی 1 مطب در مطب شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه قاضی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه قاضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قاضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه قاضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه قاضی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه قاضی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه قاضی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قاضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه قاضی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه قاضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه قاضی 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه قاضی


دکتر فاطمه قاضی dr fatemeh ghazi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه قاضی در تهران، شهران شمالی، بالاتر از فلکه دوم شهران، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان محمد، طبقه دوم واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه قاضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09190950314 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه قاضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه قاضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه قاضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه قاضی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه قاضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.