دکتر نیما توکلی

دکتر نیما توکلی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

118344
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر(جم)، ساختمان جم کلینیک

تلفن:02188816580

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیما توکلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیما توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

با
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با حوصله و متین گوش دادن و نظر وراه حل مناسب رو ارائه دادن دارو هم به میزان کفایت نوشتن

مهرنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی عالی مشاوره می دهند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نیما توکلی
نوبت مطب خیابان مطهری
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر(جم)، ساختمان جم کلینیک
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو261,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما توکلی کجا است؟
دکتر نیما توکلی 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیما توکلی را ببینید.
+
آیا دکتر نیما توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما توکلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما توکلی چه زمانی است؟
دکتر نیما توکلی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما توکلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نیما توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما توکلی 5 از 5 است.

درباره دکتر نیما توکلیدکتر نیما توکلی dr nima tavakoli از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر نیما توکلی در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر(جم)، ساختمان جم کلینیک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188816580 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما توکلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.