دکتر سید احمد هاشمیان مقدم

دکتر سید احمد هاشمیان مقدم

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

100531

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان مطهری شمالی

آدرس:

مشهد، خیابان مطهری شمالی، روبروی مطهری 42، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه دکتر اسماعیلی

تلفن:05137320534

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احمد هاشمیان مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید احمد هاشمیان مقدم
نوبت مطب خیابان مطهری شمالی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان مطهری شمالی، روبروی مطهری 42، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه دکتر اسماعیلی
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد هاشمیان مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد هاشمیان مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد هاشمیان مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد هاشمیان مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد هاشمیان مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمیان مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد هاشمیان مقدم کجا است؟
دکتر سید احمد هاشمیان مقدم 1 مطب در مطب خیابان مطهری شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید احمد هاشمیان مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد هاشمیان مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمیان مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد هاشمیان مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد هاشمیان مقدم متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد هاشمیان مقدم چه زمانی است؟
دکتر سید احمد هاشمیان مقدم از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمیان مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد هاشمیان مقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید احمد هاشمیان مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد هاشمیان مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد هاشمیان مقدم



دکتر سید احمد هاشمیان مقدم dr ahmad hashemian moghadam از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سید احمد هاشمیان مقدم در مشهد، خیابان مطهری شمالی، روبروی مطهری 42، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه دکتر اسماعیلی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد هاشمیان مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137320534 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد هاشمیان مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد هاشمیان مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد هاشمیان مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد هاشمیان مقدم متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد هاشمیان مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.