دکتر رامین نیک نام

دکتر رامین نیک نام

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

شیراز

کد نظام پزشکی

66763
%89
پیشنهاد(از 44 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شهید جمالی، پارکینگ طبقاتی مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه 4، واحد 17

تلفن:07136472826

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین نیک نام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین نیک نام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%89
39 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  28 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن

رسپینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی با اخلاق

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اولین بار بود اومدم پیش آقای دکتر ولی کارشون عالیه

منتها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی

یونس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار حاذقی هستند و کاربلد در تخصص خود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رامین نیک نام
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ملاصدرا
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شهید جمالی، پارکینگ طبقاتی مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه 4، واحد 17


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین نیک نام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین نیک نام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین نیک نام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین نیک نام چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین نیک نام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین نیک نام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین نیک نام کجا است؟
دکتر رامین نیک نام 1 مطب در ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامین نیک نام را ببینید.
+
آیا دکتر رامین نیک نام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین نیک نام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین نیک نام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین نیک نام متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین نیک نام چه زمانی است؟
دکتر رامین نیک نام از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین نیک نام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین نیک نام چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر رامین نیک نام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین نیک نام 5 از 5 است.
درباره دکتر رامین نیک نام


دکتر رامین نیک نام dr ramin niknam از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر رامین نیک نام در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شهید جمالی، پارکینگ طبقاتی مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین نیک نام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472826 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین نیک نام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین نیک نام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین نیک نام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین نیک نام متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین نیک نام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.