دکتر رضا بااصل

دکتر رضا بااصل

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

66638

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات شریعتی

آدرس:

مشهد ،شهرک غرب ،چهارراه مخابرات ،شریعتی 22 ،طبقه دوم

تلفن:05136640189

افتخارات

کارشناسی بینایی‌سنجی (اپتومتری) 

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا بااصل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا بااصل
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،شهرک غرب ،چهارراه مخابرات ،شریعتی 22 ،طبقه دوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا بااصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا بااصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا بااصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا بااصل چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا بااصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا بااصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا بااصل کجا است؟
دکتر رضا بااصل 1 مطب در شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا بااصل را ببینید.
+
آیا دکتر رضا بااصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا بااصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا بااصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا بااصل متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا بااصل چه زمانی است؟
دکتر رضا بااصل از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا بااصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا بااصل چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا بااصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا بااصل 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا بااصلدکتر رضا بااصل dr reza baasl از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر رضا بااصل در مشهد ،شهرک غرب ،چهارراه مخابرات ،شریعتی 22 ،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا بااصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136640189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا بااصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا بااصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا بااصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا بااصل متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا بااصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.