%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، الهیه، حاشیه میدان محمدیه، ساختمان آرام، طبقه اول، واحد 104

تلفن:05135148647

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد زارع نوقابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد زارع نوقابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازنین زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با حوصله و دقیق و خوش اخلاق هستند. کاملا برای بیمار وقت میگذارند

بهار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام، دختر من مشکل عفونت مثانه داره مدتهاست که درگیر این بیماری هست تاحالا چند دکتر عوض کردیم چون هیچ نتیجه ای نگرفتیم، اما در مدت کوتاهی که تحت نظر آقای دکتر زارع نوقابی هست خداروشکر رو به بهبود است.

موسی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاق و با تجربه.

مهدیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق و خوش رفتار بودند.در امر پزشکی هم وارد و متخصص بودند....صبور و با سعه صدر کامل

سیدامیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

انسان و پزشکی بسیار خوش برخورد مهربان و صد البته کار بلد اصلا داروی الکی نمیدن و آدم رو نگران نمیکنند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جواد زارع نوقابی
نوبت مطب خیابان احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، الهیه، حاشیه میدان محمدیه، ساختمان آرام، طبقه اول، واحد 104
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد زارع نوقابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد زارع نوقابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد زارع نوقابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد زارع نوقابی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد زارع نوقابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد زارع نوقابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد زارع نوقابی کجا است؟
دکتر جواد زارع نوقابی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جواد زارع نوقابی را ببینید.
+
آیا دکتر جواد زارع نوقابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد زارع نوقابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد زارع نوقابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد زارع نوقابی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد زارع نوقابی چه زمانی است؟
دکتر جواد زارع نوقابی از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد زارع نوقابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد زارع نوقابی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر جواد زارع نوقابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد زارع نوقابی 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد زارع نوقابیدکتر جواد زارع نوقابی dr javad zare noghabi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر جواد زارع نوقابی در مشهد، الهیه، حاشیه میدان محمدیه، ساختمان آرام، طبقه اول، واحد 104 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد زارع نوقابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05135148647 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد زارع نوقابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد زارع نوقابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد زارع نوقابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد زارع نوقابی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد زارع نوقابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.