دکتر محمدهادی فولادی

دکتر محمدهادی فولادی

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

12003
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات بلوار پیروزی

آدرس:

مشهد ،تقاطع بلوار پیروزی ومیدان لادن ،جنب میدان ،ساختمان پزشکان پویا

تلفن:05135017108

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدهادی فولادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدهادی فولادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و با حوصله و و کار درست هست ..خیلی خیلی عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدهادی فولادی
نوبت مطب بلوار پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،تقاطع بلوار پیروزی ومیدان لادن ،جنب میدان ،ساختمان پزشکان پویا
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدهادی فولادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدهادی فولادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدهادی فولادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدهادی فولادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدهادی فولادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی فولادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدهادی فولادی کجا است؟
دکتر محمدهادی فولادی 1 مطب در بلوار پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدهادی فولادی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدهادی فولادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی فولادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدهادی فولادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدهادی فولادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدهادی فولادی چه زمانی است؟
دکتر محمدهادی فولادی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی فولادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدهادی فولادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدهادی فولادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدهادی فولادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدهادی فولادیدکتر محمدهادی فولادی dr mohammadhadi foladi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر محمدهادی فولادی در مشهد ،تقاطع بلوار پیروزی ومیدان لادن ،جنب میدان ،ساختمان پزشکان پویا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدهادی فولادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05135017108 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدهادی فولادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدهادی فولادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدهادی فولادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدهادی فولادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدهادی فولادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.