دکتر علی دانسته

دکتر علی دانسته

کد نظام پزشکی: 56482
4.9 (200 نظر)
٪98 پیشنهاد کاربران
3704 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علی دانسته

مطب بلوار سجاد
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار سجاد، حدفاصل چهارراه گلریز و خیام، ساختمان پزشکان نگین 1، طبقه 4
اولین نوبت آزاد: شنبه 2 تیر | 16:30

نظرات درباره دکتر علی دانسته

4.9
از 200 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%98
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/05)
نوبت دهی مطب
(1403/03/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
برای کمر و پای مادرم مراجعه کردم.خیلی عالی بود
حامد(1403/02/26)
نوبت دهی مطب
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : گودی کمر داشتم ، که نظرشون حرکات اصلاحی بود
کاربر دکترتو(1403/02/24)
نوبت دهی مطب
(1403/02/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: درد کمر تشخیص عالی
کاربر دکترتو(1403/02/22)
نوبت دهی مطب
(1403/02/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: دردمچ پا و تشخیص خوب دکتر
محسن(1403/02/13)
نوبت دهی مطب
(1403/02/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: درد مچ پا
ماهان(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
پسرم مفاصل انگشتاش خیلی صدا میداد بردم پیش اقای دکتر و ایشون گفتن ماهیچه هاش ضعیفه و باید ورزش کنه و قرص دادن . انشاالله که زودتر خوب بشه. رفتار و اخلاق منشی فوق العاده عالی بود .و همچنین اقای دکتر نمیدونستم کدوم پزشک رو انتخاب کنم. اما از قبل آوازه ی اقای دکتر رو شنیده بودم و گوگل هم سرچ کردم و بهترین گزینه ایشون بودن .انشاالله همیشه موفق و سربلند باشن.

سوالات متداول راجع به دکتر علی دانسته

چطور می‌توانم نوبت دکتر علی دانسته را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی دانسته نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی دانسته در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علی دانسته چقدر است؟
هزینه ویزیت علی دانسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی دانسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علی دانسته کجا است؟
دکتر علی دانسته 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی دانسته را ببینید.
آیا دکتر علی دانسته امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی دانسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علی دانسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی دانسته متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی دانسته چه زمانی است؟
دکتر علی دانسته از روز شنبه 2 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی دانسته در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی دانسته چقدر است؟
تا کنون 200 نفر به دکتر علی دانسته رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی دانسته 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علی دانستهدکتر علی دانسته dr ali danesteh از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر علی دانسته در مشهد، بلوار سجاد، حدفاصل چهارراه گلریز و خیام، ساختمان پزشکان نگین 1، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی دانسته می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137676271 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی دانسته و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی دانسته هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی دانسته فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی دانسته متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی دانسته مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.