دکتر علی دانسته

دکتر علی دانسته

تخصص ارتوپدی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

کد نظام پزشکی

56482

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، حدفاصل چهارراه گلریز و خیام، ساختمان پزشکان نگین 1، طبقه 4

تلفن:05137676271

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی دانسته را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی دانسته بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار سجاد
دکتر علی دانسته
دکتر علی دانسته

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی دانسته را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی دانسته نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی دانسته در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی دانسته چقدر است؟
هزینه ویزیت علی دانسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی دانسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی دانسته کجا است؟
دکترعلی دانسته مطب بلوار سجاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی دانسته، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی دانسته امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی دانسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی دانسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی دانسته متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی دانسته چه زمانی است؟
دکتر علی دانسته از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی دانسته در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی دانسته چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر علی دانسته رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی دانسته 5 از 5 است.

درباره دکتر علی دانستهدکترعلی دانسته dr ali danesteh از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر علی دانسته در مشهد، بلوار سجاد، حدفاصل چهارراه گلریز و خیام، ساختمان پزشکان نگین 1، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی دانسته می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137676271 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی دانسته و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی دانسته هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی دانسته فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی دانسته متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی دانسته مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.