شهر
تخصص و فوق تخصص
  1. دکترتو
  2. پزشکان
  3. تخصص ارتوپدی
  4. مشهد

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای متخصص ارتوپدی در مشهد

در این لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص ارتوپدی شهر مشهد را همراه با آدرس و تلفن مطب مشاهده می کنید و با انتخاب دکتر ارتوپد خوب در مشهد به راحتی به صورت آنلاین و اینترنتی نوبت مطب دکتر ارتوپد بگیرید.   

ترتیب نمایش
دکتر سید رضا شریفی

دکتر سید رضا شریفی

تخصص ارتوپدی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۲۹ مرداد
مشهدمشهد، میدان تقی آباد، ابتدای خیابان احمدآباد، بین بانک ملت و بانک صادرات، ساختمان سهند زرین، طبقه همکف
نوبت بگیرید
دکتر عباس نوری

دکتر عباس نوری

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی زانو
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: چهارشنبه ۲۶ مرداد
مشهدمشهد، احمدآباد، حاشیه عارف، بین 2و4، ساختمان حکیم، طبقه همکف
نوبت بگیرید
دکتر علیرضا جلیلی اصل

دکتر علیرضا جلیلی اصل

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۲۹ مرداد
مشهدمشهد، خیابان احمدآباد، محتشمی 1، جنب داروخانه سالاری، پلاک 6/62، طبقه 1
نوبت بگیرید
دکتر علی دانسته

دکتر علی دانسته

تخصص ارتوپدی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه ۳۰ مرداد
مشهدمشهد، بلوار سجاد، حدفاصل چهارراه گلریز و خیام، ساختمان پزشکان نگین 1، طبقه 4
نوبت بگیرید
دکتر احمد جبینی

دکتر احمد جبینی

تخصص ارتوپدی
جراح استخوان و مفاصل
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۲۹ مرداد
مشهدمشهد، خیابان هاشمیه، هاشمیه ۲۶، نبش بانک پاسارگاد، واحد ۱۵
نوبت بگیرید

برای دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ارتوپد در شهر مشهد، از لیست پزشکان این صفحه نوبت بگیرید. علاوه بر این تخصص می‌توانید لیست بهترین پزشکان مشهد را در انواع تخصص های پزشکی در دکترتو مشاهده کنید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر متخصص ارتوپد مشهد در دکترتو نوبت بگیریم؟

برای گرفتن نوبت از دکتر متخصص ارتوپد مشهد در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای متخصص ارتوپد در مشهد شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.

+
چطور بفهمیم یک دکتر متخصص ارتوپدی خوب است؟

با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای متخصص ارتوپد مشهد می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.

+
از کجا بدانیم دکترهای متخصص ارتوپد مشهد بیمه ما را قبول می کنند؟

برای مشاهده شرایط بیمه دکتر متخصص ارتوپد مشهد به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای متخصص ارتوپد مشهد را مشاهده کنید.

+
تعرفه ویزیت دکتر متخصص ارتوپد مشهد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر متخصص ارتوپد در مشهد با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای متخصص ارتوپد مشهد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر متخصص ارتوپد در مشهد با نوبت آزاد

با مراجعه به لیست دکتر متخصص ارتوپد در مشهد و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر متخصص ارتوپد در مشهد استفاده کنید.

+
چگونه از بهترین دکتر ارتوپدی مشهد در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر ارتوپدی مشهد در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ارتوپدی در مشهد شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر ارتوپدی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر ارتوپدی در مشهد می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای ارتوپدی مشهد بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر ارتوپدی در مشهد به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ارتوپدی مشهد را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر ارتوپدی در مشهد چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر ارتوپدی در مشهد با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ارتوپدی مشهد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر ارتوپدی در مشهد با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر ارتوپدی در مشهد و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر ارتوپدی در مشهد استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در مشهد

دکتر زنان مشهددکتر عمومی مشهددکتر متخصص داخلی مشهددکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) مشهددکتر روانشناس مشهددکتر دندانپزشک مشهددکتر جراحی عمومی مشهددکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهددکتر قلب مشهددکتر متخصص چشم پزشک مشهددکتر متخصص گوش و حلق و بینی مشهددکتر متخصص تغذیه مشهددکتر متخصص اورولوژی مشهددکتر پوست مشهدمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهدجراح مغز و اعصاب مشهددکتر متخصص بیماری های عفونی مشهددکتر متخصص گوارش و کبد مشهدمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی مشهددکتر بینایی سنجی مشهددکتر متخصص غدد مشهدمتخصص فیزیوتراپی مشهدمتخصص شنوایی سنجی مشهددکتر متخصص ریه مشهدمتخصص روماتولوژی مشهددکتر جراح پلاستیک مشهددکتر متخصص گفتار درمانی مشهددکتر متخصص آسم و آلرژی مشهددکتر متخصص خون و سرطان شناسی مشهددکتر متخصص کلیه بزرگسالان مشهددکتر متخصص غدد کودکان مشهددکتر متخصص کایروپراکتیک مشهددکتر مامایی مشهدمتخصص رادیوتراپیست مشهدمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی مشهددکتر مشاور دارویی مشهددکتر متخصص ژنتیک پزشکی مشهددکتر متخصص طب سنتی مشهددکتر متخصص درد مشهد