دکتر محمد فیضی

دکتر محمد فیضی

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

۶۸۹۸۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد،سی متری دوم احمد آباد، بین ابوذر غفاری ۲۳ و ۲۵،ساختمان سیمای سلامت

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان احمدآباد
دکتر محمد فیضی
دکتر محمد فیضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد فیضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد فیضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد فیضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد فیضی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد فیضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد فیضی کجا است؟
دکتر محمد فیضی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد فیضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد فیضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فیضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد فیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد فیضی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد فیضی چه زمانی است؟
دکتر محمد فیضی از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فیضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد فیضی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد فیضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد فیضی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد فیضی

دکتر محمد فیضی dr mohammad feyzi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر محمد فیضی در مشهد،سی متری دوم احمد آباد، بین ابوذر غفاری ۲۳ و ۲۵،ساختمان سیمای سلامت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد فیضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09159266382 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد فیضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد فیضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد فیضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد فیضی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد فیضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.