دکتر دنیا سیار

دکتر دنیا سیار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

82486

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران،نارمک،چهارراه تلفنخانه،ابتدای۴۶ متری شرقی،جنب دبستان سروش،ساختمان عدل ،پلاک۲۵۰ ،طبقه۳،واحد ۱۲

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دنیا سیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر دنیا سیار
نوبت مطب نارمک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،نارمک،چهارراه تلفنخانه،ابتدای۴۶ متری شرقی،جنب دبستان سروش،ساختمان عدل ،پلاک۲۵۰ ،طبقه۳،واحد ۱۲
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دنیا سیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دنیا سیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دنیا سیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دنیا سیار چقدر است؟
هزینه ویزیت دنیا سیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دنیا سیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دنیا سیار کجا است؟
دکتر دنیا سیار 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر دنیا سیار را ببینید.
+
آیا دکتر دنیا سیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دنیا سیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دنیا سیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دنیا سیار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دنیا سیار چه زمانی است؟
دکتر دنیا سیار از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر دنیا سیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دنیا سیار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر دنیا سیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دنیا سیار 0 از 5 است.

درباره دکتر دنیا سیاردکتر دنیا سیار dr donya sayyar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر دنیا سیار در تهران،نارمک،چهارراه تلفنخانه،ابتدای۴۶ متری شرقی،جنب دبستان سروش،ساختمان عدل ،پلاک۲۵۰ ،طبقه۳،واحد ۱۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دنیا سیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09305561522-02177972400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دنیا سیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دنیا سیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دنیا سیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دنیا سیار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دنیا سیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.