درباره‌ی پزشک

Drkarbalaei.com : سایت پزشک

کد نظام پزشکی

۴۵۰۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمال، خیابان صانعی، ساختمان صدف، پلاک ۳۳، طبقه ۳ شرقی، واحد ۳۰

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی کربلایی خانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
دکتر علی کربلایی خانی
دکتر علی کربلایی خانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی کربلایی خانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی کربلایی خانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی کربلایی خانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی کربلایی خانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی کربلایی خانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی کربلایی خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی کربلایی خانی کجا است؟
دکتر علی کربلایی خانی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی کربلایی خانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی کربلایی خانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی کربلایی خانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی کربلایی خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی کربلایی خانی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی کربلایی خانی چه زمانی است؟
دکتر علی کربلایی خانی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی کربلایی خانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی کربلایی خانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی کربلایی خانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی کربلایی خانی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی کربلایی خانیدکتر علی کربلایی خانی dr ali karbalaei khani از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی تهران هستند. مطب دکتر علی کربلایی خانی در تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمال، خیابان صانعی، ساختمان صدف، پلاک ۳۳، طبقه ۳ شرقی، واحد ۳۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی کربلایی خانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188192610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی کربلایی خانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی کربلایی خانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی کربلایی خانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی کربلایی خانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی کربلایی خانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.