دکتر محمد رضا مطیع

دکتر محمد رضا مطیع

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

36135
انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد رضا مطیع
نوبت مطب میدان بیمارستان امام رضا
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد میدان بیمارستان امام رضا ساختمان پزشکان رازی طبقه 5 ،واحد 507
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رضا مطیع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رضا مطیع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رضا مطیع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رضا مطیع چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رضا مطیع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضا مطیع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رضا مطیع کجا است؟
دکتر محمد رضا مطیع 1 مطب در میدان بیمارستان امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد رضا مطیع را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رضا مطیع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضا مطیع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رضا مطیع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رضا مطیع متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رضا مطیع چه زمانی است؟
دکتر محمد رضا مطیع از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضا مطیع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رضا مطیع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد رضا مطیع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رضا مطیع 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد رضا مطیعدکتر محمد رضا مطیع dr mohammadreza motie از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمد رضا مطیع در مشهد میدان بیمارستان امام رضا ساختمان پزشکان رازی طبقه 5 ،واحد 507 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رضا مطیع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138553592 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رضا مطیع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رضا مطیع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رضا مطیع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رضا مطیع متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رضا مطیع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.