دکتر علی سپهری

دکتر علی سپهری

تخصص قلب و عروق

بجنورد

کد نظام پزشکی

44926

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی سپهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی سپهری
نوبت مطب خیابان طالقانی غربی
رزرو آنلاین نوبت
بجنورد - طالقانی غربی کوچه گرمه ای بن بست اول ساختمان سپهر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی سپهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی سپهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی سپهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی سپهری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی سپهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سپهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی سپهری کجا است؟
دکتر علی سپهری 1 مطب در خیابان طالقانی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی سپهری را ببینید.
+
آیا دکتر علی سپهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی سپهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی سپهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی سپهری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی سپهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی سپهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سپهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی سپهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی سپهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی سپهری 0 از 5 است.

درباره دکتر علی سپهریدکتر علی سپهری dr ali sepehri از دکترهای متخصص قلب و عروق بجنورد هستند. مطب دکتر علی سپهری در طالقانی غربی کوچه گرمه ای بن بست اول ساختمان سپهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی سپهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05832224898 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی سپهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی سپهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی سپهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی سپهری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی سپهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.