دکتر پریسای کیان فر

دکتر پریسای کیان فر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بابل

کد نظام پزشکی

37016

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسای کیان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریسای کیان فر
نوبت مطب چهارراه فرهنگ
رزرو آنلاین نوبت
بابل - بابل، چهارراه فرهنگ، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان ایلیا، طبقه 1
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسای کیان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسای کیان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسای کیان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسای کیان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسای کیان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسای کیان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسای کیان فر کجا است؟
دکتر پریسای کیان فر 1 مطب در مطب چهارراه فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسای کیان فر را ببینید.
+
آیا دکتر پریسای کیان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسای کیان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسای کیان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسای کیان فر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسای کیان فر چه زمانی است؟
دکتر پریسای کیان فر از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسای کیان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسای کیان فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسای کیان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسای کیان فر 0 از 5 است.

درباره دکتر پریسای کیان فردکتر پریسای کیان فر dr parisay kianfar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بابل هستند. مطب دکتر پریسای کیان فر در بابل، چهارراه فرهنگ، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان ایلیا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسای کیان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01132290380 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسای کیان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسای کیان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسای کیان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسای کیان فر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسای کیان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.