دکتر سعید متین خواه

دکتر سعید متین خواه

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

32457
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید متین خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید متین خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

رویا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد و اخلاق خوبی دارند ضمن تخصصی که دارند

محمد باقر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

رفتار مناسب و محترمانه داشتند همچنان وقت گذاشتند برای شنیدن صحبت های بیمار

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر حرف ندارند.بهترین،خوش اخلاقترین،صبورترین و با دانش ترین دکتر گوارش خدا حفظشون کنه و عمر باعزت داشته باشند🙏🙏🙏

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید متین خواهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید متین خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید متین خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید متین خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید متین خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید متین خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید متین خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید متین خواه کجا است؟
دکتر سعید متین خواه 1 مطب در مطب هشت بهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید متین خواه را ببینید.
+
آیا دکتر سعید متین خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید متین خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید متین خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید متین خواه متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید متین خواه چه زمانی است؟
دکتر سعید متین خواه از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید متین خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید متین خواه چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سعید متین خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید متین خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید متین خواهدکتر سعید متین خواه dr saeid matin khah از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر سعید متین خواه در اصفهان، هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد ۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید متین خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132673536 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید متین خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید متین خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید متین خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید متین خواه متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید متین خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.