کد نظام پزشکی

۳۷۱۰۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب شهران

آدرس:

شهران، بلوار یکم، کوچه نصیری، پلاک 1، واحد 5

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • بانک ملت
  • بانک سپه

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

رامسر، روبروی شهرداری، پلاک ۵۸، طبقه ۲

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • ارتش
  • جانبازان
  • صدا و سیما
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامران اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر کامران اسماعیلی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر کامران اسماعیلی
دکتر کامران اسماعیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامران اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامران اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامران اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامران اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامران اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامران اسماعیلی کجا است؟
دکتر کامران اسماعیلی 2 مطب در مطب شهران و مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کامران اسماعیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کامران اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامران اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامران اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامران اسماعیلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامران اسماعیلی چه زمانی است؟
دکتر کامران اسماعیلی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامران اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کامران اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامران اسماعیلی 0 از 5 است.

درباره دکتر کامران اسماعیلیدکتر کامران اسماعیلی dr kamran esmaeili از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر کامران اسماعیلی در شهران، بلوار یکم، کوچه نصیری، پلاک 1، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامران اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144353306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامران اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامران اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامران اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامران اسماعیلی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامران اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.