%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۹۱۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب میدان سعیدی

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان امام، ساختمان نخل

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محسن مدرسی قمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان سعیدی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

بیماران محترم قبل از مراجعه به مطب، خواهشمندیم با شماره مطب برای هماهنگی مجدد با منشی، تماس گرفته شود.

دکتر سید محسن مدرسی قمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محسن مدرسی قمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محسن مدرسی قمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محسن مدرسی قمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محسن مدرسی قمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محسن مدرسی قمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن مدرسی قمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محسن مدرسی قمی کجا است؟
دکتر سید محسن مدرسی قمی 1 مطب در مطب میدان سعیدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محسن مدرسی قمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محسن مدرسی قمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن مدرسی قمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محسن مدرسی قمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محسن مدرسی قمی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محسن مدرسی قمی چه زمانی است؟
دکتر سید محسن مدرسی قمی از روز دوشنبه 7 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن مدرسی قمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محسن مدرسی قمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محسن مدرسی قمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محسن مدرسی قمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محسن مدرسی قمی

دکتر سید محسن مدرسی قمی dr seyed mohsen modaresi ghomi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی قم هستند. مطب دکتر سید محسن مدرسی قمی در قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان امام، ساختمان نخل واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محسن مدرسی قمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536612019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محسن مدرسی قمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محسن مدرسی قمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محسن مدرسی قمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محسن مدرسی قمی تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محسن مدرسی قمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.