%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات بلوار جمهوری

آدرس:

بلوار جمهوری-بلوار محدود نژاد-نبش شهید عراقی-شهر پزشکان—طبقه نهم-واحدE

تلفن:02532405050

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • بانک کشاورزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی تحویلدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی تحویلدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با تجربه وعالی

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی تحویلدار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار جمهوری
قم - بلوار جمهوری-بلوار محدود نژاد-نبش شهید عراقی-شهر پزشکان—طبقه نهم-واحدE


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی تحویلدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی تحویلدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی تحویلدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی تحویلدار چقدر است؟
هزینه ویزیت علی تحویلدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی تحویلدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی تحویلدار کجا است؟
دکتر علی تحویلدار 1 مطب در بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی تحویلدار را ببینید.
+
آیا دکتر علی تحویلدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی تحویلدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی تحویلدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی تحویلدار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی تحویلدار چه زمانی است؟
دکتر علی تحویلدار از روز چهارشنبه 31 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی تحویلدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی تحویلدار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی تحویلدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی تحویلدار 5 از 5 است.
درباره دکتر علی تحویلدار


دکتر علی تحویلدار dr ali tahvildar از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) قم هستند. مطب دکتر علی تحویلدار در بلوار جمهوری-بلوار محدود نژاد-نبش شهید عراقی-شهر پزشکان—طبقه نهم-واحدE واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی تحویلدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532405050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی تحویلدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی تحویلدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی تحویلدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی تحویلدار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی تحویلدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.