دکتر بیژن خراسانی

دکتر بیژن خراسانی

تخصص جراحی عمومی

شهریار - تهران
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۹۰۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، مجتمع زرین، طبقه اول

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، ولیعصر، خیابان میرداماد، زیر پل میرداماد، جنب داروخانه جردن، ساختمان ۴۱۰، طبقه همکف، واحد ۵

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بیژن خراسانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن خراسانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهریار
مطب ولیعصر
دکتر بیژن خراسانی
دکتر بیژن خراسانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن خراسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن خراسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن خراسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن خراسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن خراسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن خراسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن خراسانی کجا است؟
دکتر بیژن خراسانی 2 مطب در مطب شهریار و مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بیژن خراسانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن خراسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن خراسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن خراسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن خراسانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن خراسانی چه زمانی است؟
دکتر بیژن خراسانی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن خراسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن خراسانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بیژن خراسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن خراسانی 0 از 5 است.

درباره دکتر بیژن خراسانیدکتر بیژن خراسانی dr bizhan khorasani از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر بیژن خراسانی در تهران، ولیعصر، خیابان میرداماد، زیر پل میرداماد، جنب داروخانه جردن، ساختمان ۴۱۰، طبقه همکف، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن خراسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188886587 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن خراسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن خراسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن خراسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن خراسانی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن خراسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.