دکتر مریم تشویقی

تخصص کودکان و نوزادان

خون و سرطان
تهران

کد نظام پزشکی

۳۸۶۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات ولیعصر

آدرس:

ولی عصر بالاتراز پارک ساعی کوچه ترابنده ساختمان بهار پلاک چهار واحد نوزده

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

ولیعصر
دکتر مریم تشویقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم تشویقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم تشویقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم تشویقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم تشویقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم تشویقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تشویقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم تشویقی کجا است؟
دکتر مریم تشویقی 1 مطب در ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم تشویقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم تشویقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تشویقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم تشویقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم تشویقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم تشویقی چه زمانی است؟
دکتر مریم تشویقی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تشویقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم تشویقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم تشویقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم تشویقی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم تشویقی

دکتر مریم تشویقی dr maryam tashvighi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مریم تشویقی در ولی عصر بالاتراز پارک ساعی کوچه ترابنده ساختمان بهار پلاک چهار واحد نوزده واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم تشویقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658354 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم تشویقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم تشویقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم تشویقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم تشویقی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم تشویقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.